(arch.) 17 czerwca 2019 (poniedziałek 18:30) – zmiana tematu spotkania – kaprysy dywinacji

Ze względów technicznych
musimy przełożyć spotkanie
z Panem dr. hab. inż. Dariuszem Dobrzyńskim
na kolejny poniedziałek 24 czerwca,
za co serdecznie przepraszamy naszego Gościa, któremu dziękujemy za akceptację nowego terminu, jak i wszystkich zainteresowanych.

Oczywiście odbędzie się spotkanie „zastępcze”, które może okazać się nie wiele mniej atrakcyjne.

Jako, że miało być naukowo to w temacie zastępczym posłużymy się „wyrazem” :
„KAPRYSY DYWINACJI” 🙂

przepraszamy za usterki

Dla niecierpliwych:  dywinacja (łac. divinatio) – zespół czynności związanych z próbami przepowiadania przyszłości z pomocą specjalnych przedmiotów i technik, a według niektórych interpretacji, także sił nadnaturalnych.

Spotkanie poprowadzi Pan mgr Włodzimierz Adamczyk, który ze swej natury kaprysy rzeczowników żeńskich darzy wielką sympatią oraz szczególną uwagą. Zapraszamy, bo na pewno będzie ciekawie, zabawnie ale również konkretnie i kompetentnie 🙂

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.

.