(arch.) 21 października 2019 (poniedziałek 18:30) „Umrzeć by stać się sobą”

Ten bestseller New York Timesa przedstawi nam, wraz ze swoimi cennymi spostrzeżeniami w ramach cyklu „Nasze książkowe inspiracje”

Elżbieta Shah

„Nasze książkowe inspiracje” to cykl spotkań z Tymi, którym udało się wygospodarować jakże rozchwytywany codziennością czas, by przeczytać ciekawą książkę z dziedzin psychotroniki czy szeroko rozumianej antropozofii.
Doskonała możliwość by poznać publikacje, których istotny przekaz mógłby nas ominąć. Spotkania są również okazją do wymiany poglądów z pozostałymi uczestnikami, a często również inspiracją do zakupu i przestudiowania prezentowanej książki 🙂
Zapraszamy.

Autorka spotkania Elżbieta Shah dzięki swojej percepcji, pomaga duchowo wspierając się znajomością ezoteryki, sufizmu oraz astrologii, którą studiowała w Pakistanie. Pomaga również zdolnością jasnowidzenia i wróżeniem, które otrzymała w przekazie rodzinnym/pokoleniowym.

. Druga publikacja, którą Autorka spotkania poleca to „A jeśli już jesteś w niebie”

Autorką obydwu książek jest
Anita Moorjani – fascynujące i wzruszające doświadczenie bliskie śmierci całkowicie odmieniło jej spojrzenie na świat, a obecne prace są naznaczone objawieniem, jakie zyskała podczas swojego pobytu w tym drugim wymiarze. Strona internetowa www.anitamoorjani.com

Anita Moorjani.

poniżej video po angielsku ale można przełączyć na pasku okienka wideo:
wybrać symbol napisy, symbol ustawienia (zębate kółko), z listy „tłumaczenie automatyczne” (jest niedoskonałe) i dalej wybrać z listy język polski. Można też wybrać pełen ekran (kwadracik w dolnym rogu wideo)

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.