(arch.) 22 lipca 2019 (poniedziałek 18:30) Piotr Gońciarz nszym gościem

Piotr Gońciarz – autor publikacji o tematyce holistycznej, psychologii niekonwencjonalnej, parapsychologii, rozwoju osobistego, autor książek ,,Jasnowidzenie dla początkujących”, a także ,,Jasnowidzenie w interpretacji kart tarota”.

Źródło: Piotr Gońciarz

Postrzeganie pozazmysłowe w życiu codziennym

:: Moje pierwsze spotkania z nieznanym. O doświadczeniach postrzegania pozazmysłowego

:: Jak otworzyć się na dar i dostrzec przejawy postrzegania pozazmysłowego w życiu codziennym.

:: Postrzeganie pozazmysłowe i telepatia we śnie. Prekognicja i jej fenomen. Intuicja w podejmowaniu decyzji.

:: Szósty zmysł w sztukach dywinacji, tarot, kartomancja, runy itp.

:: Techniki podnoszenia wibracji energetycznych usprawniające postrzeganie pozazmysłowe.

:: Dziesięć rzeczy które osoby intuicyjne robią w inny sposób

:: Najważniejsze drogowskazy do rozwoju widzenia i czucia wewnętrznego – podsumowanie spotkania.

Praktyka. Od wielu lat udziela konsultacji, odczytów, doradztwa metodami niekonwencjonalnymi osobom zainteresowanym posługując się umiejętnościami i technikami m.in, odczyty jasnowidzeniem, odczyty z kart tarot w formie spotkania osobistego indywidualnego lub w formie rozmowy indywidualnej na odległość. Podczas sesji indywidualnych udziela konsultacji oraz odczytów pomocnych w rozwiązywaniu osobistych problemów życiowych. Praktyka od 2000 roku. Jako znawca tematyki tarota zajmuje się (obok technik jasnowidzenia) odczytami z rozkładów kart tarot; odczytuje rozkłady kart na podstawie których analizuje sytuacje i drogi życiowe człowieka, wskazuje rozwój jego sytuacji i bieg spraw, przekazując przy tym pomocną wiedzę, wskazówki, czy klucze do rozwiązań. Pomaga w ten sposób w rozwikłaniu niejasnych spraw, a co za tym idzie w rozwiązywaniu zawiłych problemów życiowych.Jako ekspert pracuje metodami holistycznymi i są to m.in. odczyty przy pomocy kart tarota; odczyty technikami ze zdjęć (techniki jasnowidzenia) oraz ze świadka przedmiotu, odczyty energetyczne – metody radiestezyjne i bioenergetyczne, diagnostyka bioenergetyczna, odczyt auryczny, energetyczny. Prowadzi również sesje terapeutyczne uzdrawiania psychofizycznego, duchowego, bioenergetyczne wspomaganie energetyki organizmu.

Dla zainteresowanych prowadzi szkolenia, kursy, wykłady, odczyty, doradztwo / konsultacje zarówno dla osób indywidualnych oraz grup – osobiście i na odległość.

Źródło: Facebook – wybór: Redakcja PTP

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.