ODWOŁANE! (arch.) 23 marca 2020 (poniedziałek) Himalajskie olejki lecznicze…

ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE! ODWOŁANE!

oraz propozycję samodzielnego miksowania składników zależnie od potrzeb czy diagnozy, przedstawi nam ekspert w tej dziedzinie

Radju

„W jego życiu wszystko jest proste, ma mały sklepik w bramie na ulicy Rejtana 4 domofon 44. Sklepik jest tak mały ze tylko 3 osoby mieszczą się w środku, ale za to na półkach skarby codzienne Indii. Przynajmniej dla mnie, hna, zdrowa pasta do zębów, sok mango, dal, pikle z warzyw i owoców, ryż basmati, mąka na czapati, itp. Najważniejsze są naturalne olejki lecznicze z Himalajów, czyli Jego stron rodzinnych. Ręcznie robione przyprawy, których wartości poznałam, mieszkając 10 lat w Pakistanie. A teraz pomagają mi otrzymać zdrowie.
Kiedy poznałam Raju, prawie trzydzieści lat temu, miał czterdzieści lat i sprzedawał pierożki somosa w Śródmieściu Warszawy, wygadał się że Jego Tata mieszkający w Himalajach leczy ziołami a diagnozuje z pulsu. Jego wiedza na ten temat, jaki olejek jest na co i kiedy co jest potrzebne ciału dla zachowania zdrowia jest w tradycji rodzinnej.
Teraz Radżu tez wygląda na czterdzieści lat, możne Jego pomarańczowy turban odmładza. Mam nadzieje ze zdradzi nam swoje sekrety. ” (Ela)

Po części „oficjalnej” tradycyjne poga-duszki na temat spotkania w gronie lub w (nie)tematycznych podgrupkach, podczas których często zdarza się nam stracić poczucie czasu, ale nigdy nie było to stratą czasu

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.