(arch.) ODWOŁANE! 27 kwietnia 2020 (poniedziałek) Lepiej zapobiegać niż leczyć – edukacja żywieniowa

RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE! RZĄD ODWOŁAŁ SPOTKANIE!

Jak łatwiej i korzystniej dla nas rozgrywać żywieniowego pokera z samym sobą?

Na ten temat powie nam nasz Gość, której serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia

Ilona Niedolistek


Dalej kilka zdań od Autorki o sobie:

Nazywam się Ilona Niedolistek. Jestem psychodietetykiem i edukatorem żywieniowym.

Jeśli miałabym wybrać motto dla mojej pracy byłoby to „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Dlatego lubię edukacyjny aspekt mojej pracy. Jako rodzice, partnerzy, małżonkowie chcielibyśmy naszym dzieciom i rodzinie dać to, co najlepsze. Tylko nie zawsze wiemy, jakie zasady żywieniowe stosować, co zrobić, żeby zmienić nasz sposób odżywiania, zgubić kilka kilogramów czy zadbać o nasze zdrowie. Porządna edukacja żywieniowa jest dziś równie potrzebna, jak znajomość języków obcych czy obsługa aplikacji komputerowych.

O naszym zdrowiu i jakości życia decydujemy my, także o sposobach radzenia sobie ze stresem, relaksie. Często chcemy zmienić nasz styl życia na zdrowszy, ale nie wiemy jak to zrobić. W tej zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia pomagam jako psychodietetyk.

To oznacza, że zwracam uwagę na całą osobę: jej plan dnia, przyzwyczajenia, środowisko, w jakim przebywa, i oczywiście na sposób odżywiania i nawyki żywieniowe.

Mam wykształcenie akademickie, jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i studiów dietetycznych w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Do tego liczne kursy, szkolenia psychologiczne i dietetyczne w wartościowych ośrodkach akademickich i naukowych.

Prowadzę wykłady, edukuję w zakresie żywieniowym i prowadzę prywatną praktykę –  www.jakpragnezdrowia.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia Autorki spotkania na Facebooku

Po części „oficjalnej” tradycyjne poga-duszki na temat spotkania w gronie lub w (nie)tematycznych podgrupkach, podczas których często zdarza się nam stracić poczucie czasu, ale nigdy nie było to stratą czasu

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.