27 kwietnia (poniedziałek 18:30) Lepiej zapobiegać niż leczyć – edukacja żywieniowa

Jak łatwiej i korzystniej dla nas rozgrywać żywieniowego pokera z samym sobą?

Na ten temat powie nam nasz Gość, której serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia

Ilona Niedolistek


Dalej kilka zdań od Autorki o sobie:

Nazywam się Ilona Niedolistek. Jestem psychodietetykiem i edukatorem żywieniowym.

Jeśli miałabym wybrać motto dla mojej pracy byłoby to „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Dlatego lubię edukacyjny aspekt mojej pracy. Jako rodzice, partnerzy, małżonkowie chcielibyśmy naszym dzieciom i rodzinie dać to, co najlepsze. Tylko nie zawsze wiemy, jakie zasady żywieniowe stosować, co zrobić, żeby zmienić nasz sposób odżywiania, zgubić kilka kilogramów czy zadbać o nasze zdrowie. Porządna edukacja żywieniowa jest dziś równie potrzebna, jak znajomość języków obcych czy obsługa aplikacji komputerowych.

O naszym zdrowiu i jakości życia decydujemy my, także o sposobach radzenia sobie ze stresem, relaksie. Często chcemy zmienić nasz styl życia na zdrowszy, ale nie wiemy jak to zrobić. W tej zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia pomagam jako psychodietetyk.

To oznacza, że zwracam uwagę na całą osobę: jej plan dnia, przyzwyczajenia, środowisko, w jakim przebywa, i oczywiście na sposób odżywiania i nawyki żywieniowe.

Mam wykształcenie akademickie, jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i studiów dietetycznych w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Do tego liczne kursy, szkolenia psychologiczne i dietetyczne w wartościowych ośrodkach akademickich i naukowych.

Prowadzę wykłady, edukuję w zakresie żywieniowym i prowadzę prywatną praktykę –  www.jakpragnezdrowia.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia Autorki spotkania na Facebooku

Po części „oficjalnej” tradycyjne poga-duszki na temat spotkania w gronie lub w (nie)tematycznych podgrupkach, podczas których często zdarza się nam stracić poczucie czasu, ale nigdy nie było to stratą czasu 🙂

Dla Członków PTP wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych 🙂
Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu 🙂