(arch.) 29 kwietnia 2019 (poniedziałek 18:30) Waldemar Maihofer

Pana Waldemara zna zapewne każdy, kto bywa na spotkaniach w PTP. Jest On jednym z, jeżeli w ogóle nie najstarszym członkiem naszego Stowarzyszenia.

Znamy Pana Waldemara jako człowieka:

  • zawsze w Majowym nastroju,
  • Ho! zdrowiu,
  • zawsze Fer i o czarującej kulturze osobistej.

Udało nam się namówić Pana Waldemara by zechciał się z nami podzielić swoimi „tajemnicami” dnia codziennego – jedna z nich to:

poranne Tai Chi

Nie wiemy, czy będzie to klasyczne Tai Chi, ale widzimy na własne oczy, Tai Chi rozumiane przez Pana Waldemara działa doskonale i dzięki Panu Waldemarowi wielkie za to, że zechce nam swoje, praktyczne i sprawdzone Tai Chi zaprezentować.

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.