(arch.) 30 września 2019 (poniedziałek 18:30) „PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIĘTEJ KROWY”

Pierwszą książkę Lucyny Winnickiej „PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIĘTEJ KROWY” przedstawi nam, wraz ze swoimi cennymi spostrzeżeniami w ramach cyklu „Nasze książkowe inspiracje”

Hanna Tarnogrodzka

„Nasze książkowe inspiracje” to cykl spotkań z Tymi, którym udało się wygospodarować jakże rozchwytywany codziennością czas, by przeczytać ciekawą książkę z dziedzin psychotroniki czy szeroko rozumianej antropozofii.
Doskonała możliwość by poznać publikacje, których istotny przekaz mógłby nas ominąć. Spotkania są również okazją do wymiany poglądów z pozostałymi uczestnikami, a często również inspiracją do zakupu i przestudiowania prezentowanej książki 🙂
Zapraszamy.

Książka wydana w 1987 roku. napisana wspaniałą polszczyzną „ukazującą” w szarej rzeczywistości PRL-u magiczny świat wschodnich kultur.

Szczególnie zapraszamy wszystkich Sympatyków Akademii Życia
Chętnie posłuchamy wspomnień 🙂

Autorka wieczoru Hanna Tarnogrodzka jest szczególnie wrażliwa na fascynacje Lucyny Winnickiej – sama jest, między innymi, nauczycielem TAI CHI i QIGONG, prowadzi Akademię Tai Shan.

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.