(arch.) 7 stycznia 2020 (wtorek 18:30) Body Talk

Autorka spotkania i opisu
Dominika Ustowska

BODYTALK stosuje nowocześniejsze odkrycia  naukowe w zakresie fizjologii, genetyki, psychologii energetycznej, fizyki kwantowej i wiedzy medycyny wschodniej.
BODYTALK to holistyczna metoda terapeutyczna, który współpracuje z inteligencją twojego ciała i aktywuje wrodzoną siłę samoleczenia. Jej celem jest połączenie,  zsynchronizowanie oraz zrównoważenie komórek, tkanek, organów, gruczołów dokrewnych, systemów biologicznych, części ciała oraz wszystkich głównych energii.

Podczas prezentacji poznasz metodę efektywnie balansującą mózg, co usprawni twój układ nerwowy oraz ułatwi klarowność myślenia. Doświadczysz również efektywności balansów energetycznych tej metody podczas demonstracyjnej sesji Bodytalk. 

REZERWACJA UCZESTNICTWA w sesji indywidualnej: WHATSAPP 00447375937228

Od 07 stycznia do 15 stycznia istnieje możliwość skorzystania z  SESJI INDYWIDUALNYCH, podczas których eliminujemy blokady w ciele oraz odbudowujemy uszkodzone połączenia energetyczne. Podczas sesji neutralizujemy wpływy fizyczne, emocjonalne i środowiskowe, aby pomóc Ci zmniejszyć, wyeliminować wszelkie objawy psychosomatyczne oraz stresogenne i wesprzeć twój organizm aby powrócił do naturalnego stanu zdrowia i witalności.

Zarezerwuj sesję przez WHATSAPP 00447375937228 lub e-mail: dominika.bodytalk@gmail.com.

Oficjalna ulotka autorki

Po części „oficjalnej” tradycyjne poga-duszki na temat spotkania w gronie lub w (nie)tematycznych podgrupkach, podczas których często zdarza się nam stracić poczucie czasu, ale nigdy nie było to stratą czasu

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.