(arch.) 8 czerwca 2020 (poniedziałek 18:30) Telekineza – wprowadzenie

kadr z filmu „Chronicle“ – nie polecamy tego typu zastosowań umiejętności telekinezy lecz podajemy jako ostrzeżenie 🙂

Zapraszamy na spotkanie z naszym nowym kolegą Andrzejem, mającym za sobą siedem lat badań nad telekinezą, uwieńczonych pewnymi osiągnięciami.

Andrzej przedstawi swoją drogę oraz metody wprowadzania ducha i ciała w stany umożliwiające dalszą samodzielną pracę nad zjawiskiem telekinezy.

Po części „oficjalnej” tradycyjne poga-duszki na temat spotkania w gronie lub w (nie)tematycznych podgrupkach, podczas których często zdarza się nam stracić poczucie czasu, ale nigdy nie było to stratą czasu

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.