Zapraszamy serdecznie na medytacje Marzeny Aarti Trusz

Marzena Aarti Trusz
terapeuta dźwiękiem, pieśniarka, numerolog,
nauczyciel mantr oraz twórca duchowej,
uzdrawiającej muzyki.

   

Niechaj wszyscy Ludzie i wszystkie Istoty – Będą Szczęśliwe!
Samasta Loka Sukhino Bhavantu!

Zapraszam serdecznie na holistyczną, uzdrawiającą medytację w dźwiękach mis tybetańskich, mantr i duchowych pieśni, w następujących terminach:

14 października 2018 (niedziela), godz. 17.00 – 20.00. Temat: Medytacja z kryształami i kryształowymi czaszkami z intencją pokoju dla świata i dla szczęścia wszystkich Czujących Istot. Aktualny przekaz od naszych Kryształowych Przyjaciół. Omówienie oddziaływania energii miesiąca. UWAGA: Proszę o przyniesienie Kryształowych Przyjaciół – czaszek (dla opiekunów czaszek), biżuterii, kamieni, itp.

18  listopada 2018 (niedziela), godz. 17.00 – 20.00. Temat: Od czego zależy energia finansów w naszym życiu i jak możemy wpłynąć na wzrost obfitości w naszym życiu – na podstawie wiedzy wedyjskiej. Omówienie aktualnych wpływów energetycznych miesiąca.

9 grudnia 2018 (niedziela), godz. 17.00 – 20.00. Temat: Co możemy zrobić, aby polepszyć osobiste relacje w naszym życiu, tak aby przynosiły nam zadowolenie i radość – na podstawie wiedzy wedyjskiej.

Na  każdym spotkaniu wskazówki od Aniołów (rada kart anielskich). Nauka mantr i pieśni przynoszących pomyślne zmiany w życiu. Aktualne wpływy kosmiczne, oddziałujące na nasze życie.

Wymiana energetyczna – 35 zł
dla członków PTP  – 30 zł
Miejsce: Warszawa, ul. Ratuszowa 11, pok. 35

Zapraszam również na indywidualne sesje – masaże,moją autorską metodą pracy z misami tybetańskimi i kryształami. Na indywidualne życzenie, święte rytuały na poprawę i pomoc w trudnych sprawach życiowych. Odmładzanie twarzy przy pomocy masażu krystalicznego
i dźwięku. Wedyjska numerologia karmiczna, na podstawie daty urodzenia – odsłaniająca przyczyny niepowodzeń i trudnych lekcji w naszym życiu.
Marzena Aarti – tel. 600 934 272 (jeśli nie mogę odebrać, zawsze oddzwaniam).