Koncert mis kryształowych

Serdecznie zapraszam 11.02.2018r (niedziela). o godz.16 – 18 na koncert mis kryształowych,
który poprowadzi po raz pierwszy w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym, Anna Ślusarska.
Opis koncertu oraz kilka zdań o Ani można znaleźć poniżej.
Misy kryształowe swoją wibracją pomagają nam uzdrowić nasze ciało i uwolnić energie, które nie są nam potrzebne.
Zapraszam w imieniu PTP, swoim i Ani Ślusarskiej.
Koszt 35 zł, dla członków PTP 30 zł.

Dotyk Anioła

Kryształ – Kolor – Dźwięk

Podobnie jak Wieloryby, które swoim śpiewem uzdrawiają oceany, tak misy kryształowe swoją wibracją pomagają nam uzdrawiać nasze ciała. Przywracają one pierwotny wzór geometryczny w komórkach. Wprowadzają je w delikatne drżenie, które sprawia że skorupa cierpienia pokrywająca nasze ciała zaczyna pękać i łatwiej jest nam się uwolnić od ciężkich, zalegających  energii. Misy przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im sie przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić.

Pracuję z kryształem, kolorem i dźwiękiem. Cały proces wspierany jest anielską energią płynącą z obrazów namalowanych przeze mnie na przestrzeni 5 lat. Połączenie tych trzech elementów: dźwięku, wibracji koloru i kryształu daje niezwykle głęboką możliwość transformacji blokad, traum i emocji, które utkwiły w naszym ciele.

Podczas koncertu otwiera się przestrzeń, w której pojawiają się Anioły. One kochają dźwięki mis, przybywają więc, by wesprzeć nas w procesach uzdrawiania i uwalniania. Zachęcam uczestników by zaczęli pracować swoim własnym głosem. To najszybszy i najbardziej skuteczny sposób uwalniania emocji – oddech i dźwięk. Przechodząc kolejno przez wszystkie czakry, docieramy do najbardziej powszechnych i najczęstszych przyczyn lęków i blokad ukrytych w naszym ciele. Stopniowo, poprzez pracę z własnym dźwiękiem uwalniamy to, co już nam nie służy. Otwieramy się na swobodne wyrażanie siebie, docieramy do naszej własnej, unikalnej wibracji, uwalniamy swoją moc poprzez pracę z głosem.

O mnie

Przez wiele lat pracowałam jako masażystka. Od 2012 roku maluję Anioły Osobiste na zamówienie. Wydałam album „Na skrzydłach Aniołów”, w którym jest część z moich obrazów wraz z przesłaniami, które dostaję od tych niezwykłych Istot:
https://www.obrazyintuicyjne.pl/album
Od kilku lat prowadzę bloga i poszerzam swoją świadomość. To jedna z moich wielkich pasji. Dzielę się tym, co odkrywam w sobie tak szczerze jak tylko potrafię: https://obrazyintuicyjne.wordpress.com/strona-glowna/
Fascynuje mnie szamanizm, metody pracy z ciałem i otaczającą nas Naturą. Jeśli tylko mogę, biorę udział w warsztatach szamańskich, podczas których przypominam sobie w jaki sposób pracować z ciałem i energiami, które nas otaczają. Rozmawiam ze zwierzętami, kamieniami, Aniołami, a przede wszystkim ze swoją Duszą. Idąc za jej wołaniem otwieram się na pracę z dźwiękiem. Wiem, że w ten sposób Anioły prowadzą mnie jeszcze głębiej w kierunku uzdrawiania naszych wewnętrznych oceanów. Wszystko jest połączone, więc jest to mój wkład w transformację świata, który mnie otacza.
Moją pasją jest inspirowanie innych do tego, by odnaleźli w sobie moc potrzebną do zmiany oraz swoje własne źródło szczęścia i radości.