Luty 2, 2018

Kursy

KURS HUNY

HUNA –  starożytna, zapomniana wiedza wywodząca się z Egiptu, a „odkryta” ponownie ok. 80 lat temu na Hawajach przez Amerykanina M.F.Longa, gdzie przetrwała do naszych czasów dzięki odizolowaniu od wpływów cywilizacji. Jej ślady są widoczne w różnych miejscach świata, w różnych kulturach a nawet w Ewangeliach. Jest to bardzo szeroka wiedza łącząca w sobie psychologię, medycynę naturalną, filozofię życia, etykę.

Huna posiada bardzo dużą wiedzę o podświadomości, o jej roli w naszym życiu, oraz o jej relacjach ze świadomością, czym niestety nauka akademicka praktycznie nie interesuje się. Bardzo zrozumiale opisuje i tłumaczy naszą rzeczywistość oraz wskazuje rozwiązania problemów – pozwala osiągnąć wewnętrzną wolność, spokój życiowy, uzdrawianie fizyczne i emocjonalne, poprawę relacji z ludźmi, osiąganie celów życiowych, oddziaływanie na naszą rzeczywistość. Huna jest praktycznie obecna we wszystkich „alternatywnych” naukach oraz metodach.

Kurs Huny łączy teorię z praktyką. Szeroka wiedza teoretyczna pozwala lepiej zrozumieć problemy i mechanizmy ich powstawania, a wiele ćwiczeń i medytacji daje, już od pierwszej części kursu, narzędzia do samodzielnej, praktycznej pracy. Na cały kurs składa się 6 części  /ok. 90 h. zajęć/. Zajęcia sobotnio-niedzielne.

Termin 1 części kursu:  24-25.03.2018     Istnieje możliwość uzgodnienia innego terminu.

Prowadzi Andrzej Wiro-Kiro: Informacje i zapisy – tel.  601 054 214.


WARSZTAT NUMEROLOGII EZOTERYCZNEJ

„Ewolucja jest prawem Życia
Liczba jest prawem Wszechświata
Jedność jest prawem Boga”
Pitagoras

Margot Graham zaprasza na warsztat Numerologii Ezoterycznej, który odbędzie się w siedzibie PTP.

1) Sobota 07.04.2018 w godz. 11:00 – 14:00 i 2) Sobota 14.04.2018 w godz. 11:00 – 14:00.

Każde słowo, data i nazwa ma własną wibrację, która jest zgodna z pewną liczbą, a każda liczba ma swe ukryte symboliczne znaczenie. Liczby wyrażają zasady działania Wszechświata i są kluczem do zrozumienia duchowego znaczenia etapów rozwoju, jaki toczy się we wszelkim przejawionym bycie. Przychodzimy na świat z jakiegoś ważnego powodu i dla jakiegoś określonego celu do zrealizowania. Data urodzenia, imię i nazwisko to „wzór matematyczny naszego życia”, który wyznacza rodzaj naszych doświadczeń życiowych i prowadzi ku programowi, który sami sobie wybraliśmy, by spełnić sens i cel obecnego wcielenia.

Liczba miejsc ograniczona do 12 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt obu części warsztatu dla członków PTP 90 zł, dla pozostałych Uczestników 120 zł.

Wpłaty prosimy wnosić w dniu 07.04.2018. Zapisy telefoniczne lub mailowe do dwóch osób:
Margot Graham – Tel. 697 200 028, margotgra@wp.pl
Anna Gornia – Tel. 601 827 019, anna.gornia@vp.pl