2 lutego 2018

O nas

Polskie Towarzystwo Psychotroniczne prowadzi działalność statutową i gospodarczą z zakresu psychotroniki. W zakres działalności statutowej wchodzą: wykłady o tematyce psychotronicznej uzupełniane przez wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej oraz najnowsze osiągnięcia nauki przedstawiane przez profesorów oraz ekspertów. Organizowane są spotkania sekcji: bioenergoterapii, radiestezji, astrologii, doskonalenia umysłu, Ho`oponopono, Huny. Uczestnicy tych spotkań pogłębiają wiedzę zdobytą na specjalistycznych kursach, oraz mogą zapoznać się i przebadać naj­nowszy sprzęt psychotroniczny dostępny w sprzedaży lub wykonany przez siebie.

Prowadzone są kursy typu podstawowego i profesjonalnego w oparciu o najnowsze osiągnięcia tak własne jak i światowe z zakresu parapsychologii.

W zakres działalności gospodarczej (zgodnie z zezwoleniami) należy za­liczyć usługi z bioenergoterapii, radiestezji, feng shui, psychografologii, horoskopy i świecowanie uszu.

Polskie Towarzystwo Psychotroniczne nie może gwarantować jakości czy bezpieczeństwa świadczonych usług lub działań bezpłatnych osób, których dane personalne czy kontaktowe znajdują lub znajdowały  się na stronie psychotronicy.org czy mediach społecznościowych. Pozytywne opinie o tych osobach nie są rekomendacjami medycznymi w jakiejkolwiek formie. Zawsze prosimy pamiętać, iż poruszamy się w obszarach najczęściej nie badanych lub wręcz negowanych przez środowiska akademickie.

Polskie Towarzystwo Psychotroniczne gwarantuje wysoką jakość szkoleń prowadzonych według zatwierdzonego programu zajęć i przez wykładowców, którym powierzyliśmy prowadzenie tych zajęć.

Dalej ⇒ Nasza Historia

Follow by Email
Facebook
Google+
http://www.psychotronicy.org/about">
Twitter