(arch.) 24 marca 2019 (niedziela). Kurs kaligrafii i języka Chin – zapisy już teraz.

Chińskie Święto Kwitnących Wiśni

Wprowadzamy dla każdego uczestnika „tryb indywidualny”. Każdy dostaje w grupie szkolenie w zależności od predyspozycji i już posiadanych umiejętności. Zapraszamy do zapisów na „każdy etap” 🙂

Sposób i strategia myślenia każdej cywilizacji odzwierciedlają się w piśmie, które szczególnie w jej początkach miało charakter sakralny i stawało się sztuką – kaligrafią. Kaligrafia to również forma doskonałej medytacji, uczenia się/przypominania sobie uważności, doświadczenie rytmu, proporcji, harmonii, dobrej zabawy i sposób wspólnego spędzania czasu.

Chińska kaligrafia to na prawdę świetna metoda by pobudzić nasze synapsy mózgowe do działania, poznać sposób pisania, a zatem i myślenia/kojarzenia ludzi posługujących się tego rodzaju pismem.

Oczywiście co znaczy dany malowany znak i jak go się wymawia jest istotne, a może będzie nawet przydatne 🙂 Dlatego organizujemy kursy/warsztaty, których uczestnicy nauczą się:

  • pisania pędzlem i tuszem chińskich znaków
  • potocznego języka mandaryńskiego
  • spędzą czas w miłym, otwartym na życie towarzystwie
  • poznają naszą przeuroczą Panią sinolog i art-terapeutkę Agnieszkę Putkiewicz
to znaczy: „na zawsze”
np. mózg zachowuje swoją młodość i sprawność, gdy otrzymuje nowe wyzwania 🙂

Zapisy pod naszym dyżurnym telefonem
503 828 173 oraz kontakt@psychotronicy.org

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.