Autoterapia „białym głosem”

inaczej „śpiewokrzyk” lub „śpiew archaiczny”, jak sama nazwa wskazuje pradawna, intuicyjna metoda oczyszczania i energetyzowania własnego Ciała i Ducha. Jeszcze lepsze efekty daje śpiewanie razem!

Śpiewokrzyk w PTP – OCZEKIWANE SKUTKI UBOCZNE na zdjęciu 🙂

Pomagamy odnaleźć i uaktywnić naturalne rezonatory ciała, naturalną „jasność” i natężenie głosu, które pozwalają na co dzień artykułować siebie w sposób pewny, zdrowy i asertywny 🙂

Naturalnie harmoniczne wibracje, specjalna technika oddychania, pierwszeństwo ekspresji nad muzykalnością, dobra zabawa, zdystansowane spojrzenie na codzienne aspekty życia będące treścią wyśpiewywaną – po prostu uwalnianie ducha i energetyzowanie ciała.

Zapraszamy na kurs prowadzony przez wyjątkową znawczynię tematu śpiewu archaicznego, łączącą go z energetycznymi aspektami Tai Chi, od wieków sprawdzonej terapii, której również od lat naucza.

Pieśni mają swoje korzenie na Kurpiach, Mazowszu, Białorusi, Ukrainie…
Zapraszamy również do dzielenia się, nagrywania starych, słowiańskich pieśni ludowych.

Zgłoszenia pod naszym dyżurnym telefonem 797 529 802 lub mailem kontakt@psychotronicy.org
Prosimy proponować dogodne dla Państwa dni tygodnia i godziny.
Koszt zależy od ilości uczestników. Kurs w małych grupach max. 6 osób.
Poniżej jedne z wielu naturalnych rezonatorów adresowanych mimowolnie po wyćwiczeniu śpiewu archaicznego – przykład twarzowej części czaszki.

Na wiosnę planujemy dla uczestników kursów plenerowe zajęcia
nad Wisłą w Parku Praskim (600 metrów od naszej siedziby) 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.