(arch.) 31 sierpnia 2020 (poniedziałek 18:30) „Idiopatyczne” Uzdrawianie spotkanie IV


4 spotkanie poprowadzi
(online)
Paweł Dziwisz

który od lat stosuje uznane przez medycynę akademicką techniki psychoterapii dla ducha oraz masażu dla ciała – skąd w takim razie Paweł w „idiopatycznym uzdrawianiu”?

Jest jeszcze druga dziedzina w której Paweł jest ekspertem, a która pozwala, w niewątpliwie tajemniczy sposób, dotrzeć do głębi ducha, a tym samym poprzez psychosomatyczne powiązania, problemów ciała, Tarot.

Jak doszło do tego, że można uzdrawiać/diagnozować za pomocą Tarota? Między innymi tego dowiemy się na IV spotkaniu cyklu „Idiopatyczne uzdrawianie”

Dziękujemy serdecznie Autorowi wieczoru za przyjęcie zaproszenia i zachęcamy wszystkich do współuczestnictwa w wydarzeniu jak i dzieleniu sie swoimi doświadczeniami.

Nasz cykl spotkań „Idiopatyczne Uzdrawianie” ma umożliwić poznanie „ścieżki” osób, którym niejako z nieznanej przyczyny, samoistnie /ἴδιος (idios)/ udaje się odkryć u siebie właściwości pozwalające wywołać dostrzegalną poprawę zdrowia u innych istot. Słowa „idiopatyczne” używamy tu nieco idiomatyczno-sarkastycznie w nawiązaniu do medycyny akademickiej, gdzie diagnozy z tym przymiotnikiem są bezsprzecznie w 100% trafione i co ważne szczere 😀

Wikipedia: idiopatyczne – czyli bez znanej przyczyny

..

20 lipca 2020

III spotkanie cyklu „Idiopatyczne ozdrawianie” prowadziła Ola Mil, której wrażliwość i umiejętność bioenergetycznego wspierania innych towarzyszą od przysłowiowej kołyski.

U Oli odgrywa decydującą rolę empatia, wyjątkowa wrażliwość pozwalająca na doznawanie stanów ducha i ciała istot z różnych poziomów egzystencji dusz oraz zezwalająca na skuteczną terapię/pomoc tymże.
Bardzo inspirujące opowiadania o sposobach spontanicznego, bezinteresownego pomagania innym zdolnościami o nieznanym pochodzeniu.

..

13 lipca 2020

13 lipca mieliśmy II spotkanie cyklu „Idiopatyczne Uzdrawianie” z Kasjanem zajmującym się „w naszej domenie” wróżeniem, analizą obecnej sytuacji i jej potencjalnymi konsekwencjami.

Poznaliśmy Kasjana koncepcje i rozumienie:

  • związku pamięci biograficznej z ciałem fizycznym i z pracą organów wewnętrznych;
  • roli strachu w prawidłowej percepcji i analizie sytuacji „tu i teraz” oraz wpływu na podejmowane decyzje, a w konsekwencji naszą przyszłość – „mrok jest brakiem światła lub/i brakiem celu do oświetlania„;
  • braku pozytywnych emocji jako „emocjonalnej posuchy” pozwalającej rozrastać się „chwastom” złych emocji penetrujących swymi „korzeniami” nie tylko nasze organy ciała, ale i umysł;
  • wizualizacji jako metody „aktywacji znużonych” codziennością zmysłów;
  • duchowego/energetycznego wspierania „bez pozwolenia” osoby bliskiej, ale za zgodą naszego serca, rozumu i „Wspólnego Ja”.

Całości bardzo udanego spotkania dopełniły pytania, dyskusja oraz wymiana poglądów i doświadczenia uczestników spotkania.

..

6 lipca 2020

6 lipca mieliśmy I (inauguracyjne) spotkanie cyklu „Idiopatyczne Uzdrawianie” z Łukaszem Romanem Romanowskim. Spotkanie bardzo ciekawe, pozwalające inaczej spojrzeć na potencjał drzemiący w każdym z nas i sposoby budzenia w sobie umiejętności bioenergetycznego wspierania zarówno siebie samego jak i innych. Spotkanie inspirujące do „ośmielenia się” pomagać innym na swój sposób, który czujemy i „rozumiemy”.
Jeszcze raz dziękujemy i za zgodą Autora spotkania, podajemy kontakt telefoniczny 504 71 81 01. Pan Łukasz chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami i udzieli „pierwszej pomocy”

Poniżej jedno z licznych video w temacie (po angielsku) – niestety z mocno tendencyjnym/przekłamanym tłumaczeniem (napisami) :/ – czyli zalecane wsłuchiwanie się w wypowiedzi 🙂

Poniżej „podsumowanie” 😉

The Field is the sole governing agensy of the particle…
…czyli inaczej Mt 13 – przypowieść o siewcy? 😉
Pewien siewca wyszedł na pole. Kiedy siał, niektóre ziarna padły na brzeg drogi. Wtedy przyleciały ptaki i zjadły je. Inne padły na grunt skalisty. Nie miały tam wiele gleby. Kiełki szybko strzeliły w górę, bo gleba nie była głęboka. Ale gdy wzeszło słońce, zwiędły. Ze względu na słaby korzeń — uschły. Jeszcze inne padły między ciernie. Ciernie wyrosły i zadusiły je.I w końcu inne padły na żyzną ziemię. Te wydały plon: stokrotny, sześćdziesięciokrotny lub trzydziestokrotny. Kto ma uszy, niech rozważy moje słowa.”

…czyli inaczej; czy możliwe jest „Królestwo Boże” na Ziemi? Czy możliwe jest społeczeństwo złożone z ludzi „świadomych Pola Wszystkiego”, wynurzonych z „Jeziora Genezaret”? 🙂

Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.