12 kwietnia 2019

Informon – uniwersalny moderator (ekran) radiestezyjny z dodatkowy oddziaływaniem przeciw kleszczom

Szanowni Państwo,
z prawie rocznym opóźnieniem związanym z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych testów terenowych, wprowadzamy ceramiczny zestaw moderatorów do „utrudniania życia” kleszczom.

Uproszczony opis:

Informon z założenia spełnia rolę standardowego moderatora (ekranu) radiestezyjnego z funkcją feromonu, z tą różnią, iż informacja nie jest przekazywana biochemicznie, a bioinformatycznie.

Wykonany jest z wysokiej klasy ceramiki z odpowiednimi dodatkami mineralnymi i biologicznymi, które w wyniku „wzbudzenia” procesami geostezyjnymi/radiestezyjnymi tworzą sferę o promieniu od ok. 20 do ok. 150 metrów (zależnie od montażu). Wzbudzenie to z kolei wchodzi w interakcję z układem percepcyjnym kleszczy wprowadzając permanentne zaburzenie osłabiające zdolność „polowania i wkłuwania się” kleszcza, „motywując” go jednocześnie do opuszczenia lub omijania terenu. Kleszcze pozbawione ucieczki (w probówkach) ginęły po kilku dniach. Oczywiście badania muszą być dalej prowadzone – tu liczymy też na informacje zwrotne od osób, które zakupiły moderator.

Informon umieszczany jest w ziemi na głębokości 50-80 cm w miejscu geostezyjnie/radiestezyjnie aktywnym. Do pełnego wykorzystania jego możliwości potrzebne jest (niestety) wytyczenie miejsca przez różdżkarza lub radiestetę (zapraszamy do współpracy), ale można również umieścić go według własnej „intuicji” z ryzykiem słabszego oddziaływania.

Informon jest w fazie promocji i w wersji podstawowej oferujemy go w cenie 69 PLN (do odbioru u nas lub zakup przez Allegro. Montaż przez przeszkolonego radiestetę 250 PLN w obrębie Warszawy – przy okazji może być wykonana klasyczna, podstawowa ekspertyza radiestezyjna, która niejako i tak jest niezbędna do maksymalnego wykorzystania potencjału moderatora 🙂

Tel.: +48 797 529 802
mail: kontakt@psychotronicy.org

Uwagi projektujących i wykonawcy moderatora Informon.pl:

Uważamy, iż wszystkie grupy społeczne winny zaangażować się w rozwiązywanie problemów związanych ze zmianą klimatu bez względu na dyskusję o jego przyczynach. Zjawisko jest łatwe do stwierdzenia, chyba nikt, kto trochę dłużej żyje nie może temu zaprzeczyć.

Jednym z tych zjawisk jest inwazja kleszczy (pajęczaków) i rozszerzenie się palety drobnoustrojów przez nie roznoszonych, zagrażających zdrowiu i życiu zarówno całym gatunkom zwierząt jak i człowiekowi.

Zaprojektowany przez nas moderator, wykonywany w profesjonalnej pracowni ceramiki, ma konkretne założenia biologiczne i fizyczne. Nie opisujemy tu dokładnie tych założeń, bo nie miejsce i czas. Poza tym najważniejszy jest dla nas rezultat.

Przy testowaniu kierowaliśmy się metodami badawczymi stosowanymi w leśnictwie do oceny skuteczności środków ochrony lasu. Tak jak i tam, mając do czynienia z żywymi rojami i generacjami tychże, są to badania niezwykle trudne, kosztowne i miarodajne jedynie w kilkunastoletnich programach badawczych. Oczywiście nie mamy tych warunków, ale oddajemy „informon” z przekonaniem wynikającym z założeń i wstępnych obserwacji, że spełnia swoją funkcję.
Wprowadzamy „informon” do obrotu po kosztach własnych, tak by jak największa liczba osób mogła sprawdzić ale i skorzystać z jego oddziaływania na kleszcze.

Zapraszamy do udziału w programie/badaniach 🙂

Dalej kilka z naszych „inspiracji” do działania:

Wybrane informacje z:
https://naukaoklimacie.pl/aktualnosci/kleszcze-patogeny-i-klimat-300

wybrane materiały z:
https://www.wprost.pl/zycie/10160369/borelioza-atakuje.html


Najważniejsze po znalezieniu wkłutego kleszcza:

Jak najszybciej wyciągnąć – liczy się czas – nie zgniatając tułowia – starać się złapać jak najbliżej głowy.
Wyjętego kleszcza nie zabijać, a zamknąć w szczelnym słoiczku – można go oddać do laboratorium na sprawdzenie jakimi mikroorganizmami mógł nas zainfekować.

Czym wyciągać: prostymi szczypcami, ale tak by nie zgnieść tułowia, lub wyspecjalizowanymi przyrządami:

Można też, w starej plastikowej karcie bankowej/klubowej wyciąć samemu szczelinę jak na zdjęciu i mieć już w pogotowiu 🙂

Facebook
Twitter