Konieczność DZIAŁANIA – wszelkie metody dozwolone!

Aktualizacja: mimo wkroczenia prokuratury i innych organów administracji państwowej oraz ZNACZĄCYCH SUKCESÓW WSPÓLNYCH DZIAŁAŃ, zagrożenie nie jest jeszcze całkowicie oddalone!

Stawka o jaką chodzi usprawiedliwia każdą intencję i metodę wpływania – karmiczny obowiązek podjęcia działania jest oczywisty!!!

Wczorajsze prace dewelopera na działce, mimo zgłoszeń do wszelkich służb i organów, zakończyły się położeniem przez…

Zveřejnil(a) NIE dla zabudowy Lasu Bemowskiego dne Sobota 10. října 2020
Kurier Warszawski o zabudowie w trybie Covid w Lesie Bemowskim 7.10

Przed chwilą w TVP3 Warszawa wyemitowano materiał relacjonujący stan spraw dotyczących próby zabudowy w naszym Lesie Bemowskim w trybie ustawy #covid19. Przed kamerą wystąpił m.in. pełnomocnik dewelopera (wcześniej znany jako niezależny ekspert szeroko komentujący sprawę w mediach, ale potem zatrudniony przez dewelopera, co wzbudziło szok i wzburzenie u osób pojmujących etykę zawodową uniwersalnie), który śmieje się ze sprzeciwu wobec tej inwestycji i otwarcie dziwi się, czemu są tu takie kontrowersje!W odpowiedzi możemy zacytować fragment tekstu z OKO.press o fali inwestycji covidowych, który dziś wcześniej pojawił się online: "Jak wiadomo prawnicy zawsze znajdują argumenty na rzecz tych podmiotów, które je zatrudniają, zwłaszcza przy niedoskonałych przepisach, dających różne możliwości interpretacyjne. Niewykluczone, że znajdą się autorytety prawne, które wykażą, że – zgodnie z dominującą niestety w ostatnich latach metodą literalnej interpretacji przepisów, zastosowaną do art. 12 komentowanej ustawy, te inwestycje są prowadzone lege artis. Natomiast w ramach interpretacji celowościowej, pozwalającej na stosowanie tego przepisu wyłącznie do działań dla realizacji celu, jakim było przeciwdziałanie COVID-19, podważenie legalności inwestycji w sposób ewidentny niezgodnych z takim celem może być nawet prostsze, chociaż nie jestem pewien czy skuteczniejsze…" – to fragment rozmowy dziennikarki oko.press z uznanym architektem- urbanistą, (naprawdę) niezależnym ekspertem. MY KONSEKWENTNIE SPRZECIWIAMY SIĘ ZABUDOWIE! Link do artykułu w oko.press: https://oko.press/zamiast-szpitali-wiezowce-i-deweloperskie-osiedla-w-lesie-kto-skorzystal-na-ustawie-antycovidowej/

Zveřejnil(a) NIE dla zabudowy Lasu Bemowskiego dne Pondělí 5. října 2020
ᚻ – T:XIII – (pycha kroczy przed upadkiem) – T:XVI – ᚼ

O co chodzi w tej sprawie:

O to kornik drukarz, groźny szkodnik lasu, z którym natura może wygrać:

.

Poniżej Jan Śpiewak prezentuje dewelopera, groźnego szkodnika między innymi Lau Bemowskiego i rezerwatów Łosiowe Błota, z którym przyroda nie ma szans:

Poznajcie Pana Mariana. Tak wyglada uśmiechnięta twarz polskiego dzikiego kapitalizmu i deweloperki. Ten bezczelny i…

Zveřejnil(a) Jan Śpiewak dne Středa 9. září 2020

.

Zapraszamy wszystkich psychotroników, by swoimi wszelkimi metodami uzdrowili patologiczną sytuację, gdyż zdroworozsądkowe prawo zostało już ubezwłasnowolnione!

.

Sytuacja jest karmicznie jasna.
Nie wolno nam dopuścić do dalszego holokaustu dziesiątek tysięcy Istot Flory i Fauny oraz Istot Duchowych Lasu Bemowskiego.
Stawka jest ogromna.
Prosimy o zaangażowanie i powstrzymanie wszystkich szaleńców biorących udział w realizacji tego haniebnego zamierzenia.

Czego bronimy:

Kampinoskie łosie

Z miŁOŚcią świętujemy "Dzień łosia"

Zveřejnil(a) Kampinoski Park Narodowy dne Pátek 18. září 2020

Poniżej miejsce zagłady i link do mapy:

Link do mapy

WIĘCEJ INFO NA FB

.