DOMOWA MEDYTACJA pełni Księżyca – 8 kwietnia (środa 18:00). Słońce w Baranie

Ze względu na rygory związane z epidemią koronawirusa najbliższa medytacja w dniu 8 kwietnia ma się odbyć indywidualnie w domu. Wszyscy uczestnicy spotkań znają przebieg medytacji i mogą w ten sposób równocześnie od godziny 18 tej w tym dniu mentalnie zjednoczyć się w przesłaniu energii w intencji powszechnego zdrowienia i ratowania życia na planecie Ziemia.Termin majowy będzie podany w późniejszym okresie.

Medytacja pełni Księżyca,
Słońce w znaku Barana { ☉ ♈ } czyli Księżyc w Wadze { ☽ ♎ }
pod kierunkiem Margot Graham. Uczestnictwo duchowe realizowane w swoich bezpiecznych miejscach 🙂 .

do ogólnoświatowych weekendowych medytacji koniunkcji Jowisza i Plutona w domu XII i w Koziorożcu (5 kwietnia o 3:43), dokładamy naszą medytację pełni Księżyca. Jak widać z mandali życia na dzień 8 kwietnia 2020 godz. 18:00 (Warszawa), sytuacja jest poważna. Zapraszamy do udziału i łączeniu sił duchowych w słusznej sprawie – oczywiście NIE spotykamy się razem, a medytujemy zgodnie z duchem kwarantanny 🙂

Poniżej, dla zainteresowanych, sytuacja na 5 kwietnia 2020, godz. 3:43

5 kwietnia 2020 godz. 3:43 (Warszawa)

Info:
Dokładna pełnia dla Warszawy to 8 kwietnia 2020 o godz. 4:35

Medytacja w czasie pełni Księżyca

Całość (omówienie bieżącej sytuacji astrologicznej i medytacja) trwa około 2 godziny.

Okresy pełni to czas ułatwiający nawiązanie kontaktu z Mistrzami Duchowymi, gdyż płynące od nich energie Światła, Miłości i Woli-do-Dobra docierają wówczas do Ziemi bez zakłóceń.

Medytacja grupowa wzmaga siłę i skuteczność utworzonego kontaktu, a jego podstawowym celem jest odebranie tych energii, rozesłanie do wszystkich istot na Ziemi i zakotwiczenie w  ich świadomości.

Stanowimy pośredniczące ogniwo w łańcuchu łączącym Wyższe Światy z niższymi królestwami przyrody.
Jest to dobrowolne i bezinteresowne działanie dla dobra ogółu, lecz systematyczność i oddanie w tej pracy sprzyja wewnętrznemu rozwojowi uczestników.

Medytacje te sprowadzają światło, miłość i wolę-do dobra dla wszystkich mieszkańców Ziemi.

Fazy zaćmienia Księżyca. Źródło:
Wenjie Qiao

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć. Serdecznie zapraszamy – na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu 🙂