17 maja (piątek 18:30). Medytacja pełni Księżyca – Słońce w Byku

17 maja (piątek 18:30) Medytacja pełni Księżyca, Słońce w znaku Byka { ☉ ♉ } czyli Księżyc w Skorpionie { ☽ ♏ } – pod kierunkiem Margot Graham. Uczestnictwo 15 PLN.

Info:
Faktyczna pełnia dla Warszawy to 18 maja 2019 o godz. 23:11

Medytacja w czasie pełni Księżyca

Okresy pełni to czas ułatwiający nawiązanie kontaktu z Mistrzami Duchowymi, gdyż płynące od nich energie Światła, Miłości i Woli-do-Dobra docierają wówczas do Ziemi bez zakłóceń.

Medytacja grupowa wzmaga siłę i skuteczność utworzonego kontaktu, a jego podstawowym celem jest odebranie tych energii, rozesłanie do wszystkich istot na Ziemi i zakotwiczenie w  ich świadomości.

Stanowimy pośredniczące ogniwo w łańcuchu łączącym Wyższe Światy z niższymi królestwami przyrody.
Jest to dobrowolne i bezinteresowne działanie dla dobra ogółu, lecz systematyczność i oddanie w tej pracy sprzyja wewnętrznemu rozwojowi uczestników.

Medytacje te sprowadzają światło, miłość i wolę-do dobra dla wszystkich mieszkańców Ziemi.

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć. Serdecznie zapraszamy – na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu 🙂

Fazy zaćmienia Księżyca. Źródło:
Wenjie Qiao
Facebook
Twitter