6 stycznia 2019

Stezja – kurs

Dla kogo stezja

Musisz podjąć decyzję? Masz już za sobą badanie i analizę multiaspektową,  analizę wielopodmiotową, zastosowana została metoda wagowo-korelacyjna oraz algorytmy genowo-ewolucyjne, teoria gier i dalej nie możesz podjąć decyzji to STEZJA jest dla Ciebie 😉

STEZJA -analiza

albo

ufasz swojej intuicji ale jeszcze masz wątpliwości, to STEZJA jest tym bardziej dla Ciebie  🙂

STEZJA – intuicja

czyli

STEZJA jest dla każdego kto musi podejmować krytyczne decyzje i szuka tej ostatecznej „kropki nad i”.

Skąd taka nazwa STEZJA

„stezja” można znaleźć w wielu wyrazach złożonych, znaczy tyle co

 αἲσθησις – aisthesis – zmysł/percepcja

 anestezja, cenestezja, cynestezja, hipestezja, kinestezja, parastezja, parestezja, synestezja, poliestezja, radiestezja, chromestezja, hiperestezja, kryptestezja, hemianestezja, teleradiestezja

Współczesny, wykształcony człowiek przyzwyczajony jest do szybkich odpowiedzi, a przynajmniej w miarę racjonalnych modeli: 

STEZJA zakłada, iż odczuwamy i analizujemy ciałem, a szczególnie jego „uzurpatorem” mózgiem. Takim obszarem mózgu tajemniczo połączonym ze wszystkimi niemalże strukturami układu mózgowo-nerwowego jest „Zona Incerta”, która w naszym modelu pełni kluczową rolę i którą tu zupełnie nie będziemy się zajmowali  Ograniczamy się jedynie do tego, iż ma ona ogromny potencjał poznawczy, właśnie ze względu na swoje usytuowanie i połączenia, może też zbierać informacje z globalnej czaso-przestrzeni, bo w nią uwikłane jest nasze całe ciało, we wszystkich Jej wymiarach i Jego aspektach  🙂

STEZJA – anatomia

STEZJA to metoda poznawcza, która koncentruje się na „czytaniu” z innych części rzeczywistości.

W dalszej części nie będziemy już podejmować tematyki anatomiczno-fizjologicznego pochodzenia informacji, a skupimy się na praktycznych aspektach, czyli jeżeli Ktoś koniecznie musi to może teraz pogooglować na temat Zona Incerta np. o połączeniach

Skąd potrzeba powołania kursu STEZJI

Konieczność powołania nowej metody nauczania Psychotroniki zrodziła się po obserwacjach, iż wiele osób, które mają z natury tzw. predyspozycje po pierwszych kontaktach z „nauczycielami”, czy to w „realu” czy też poprzez publikacje wszelkiego typu, zaczyna popadać w chaos i zwątpienie.

Uczestnicząc w dedykowanych jakiejś dziedzinie kursach, często dowiadują się od nieprofesjonalnych nauczycieli, iż kolor który widzą powinien być inny, nie w tę stronę im się kręci albo nie mogą dokonać tego co (podobno) „nauczyciel” potrafi.
Często są straszeni, zagruzowani najczęściej niesprawdzonymi, bezmyślnie przekazywanymi pseudo teoriami i zasadami, wracają „skąd przybyli”, obładowani „naukami”, które nie pozwolą już im dojść „dokąd chcieli” i mieli w sobie potencjał/wiedzę by tam dojść.

Stezja a inne dziedziny Psychotroniki

czyli STEZJA jest też dla tych, którzy nie chcą, na razie 😉 zostać radiestetami, wróżkami, bioenergoterapeutami.
Chcą jedynie zgłębiać SWOJE psychotroniczne możliwości by je na co dzień stosować .
Wyłącznie indywidualne zajęcia.

Pomocnymi w „relacji” STEZJI z pozostałymi dziedzinami Psychotroniki, szczególnie ich „klasycznymi” wersjami są: świadomość, próba zrozumienia prezentowanych teoretycznych założeń, procedur  ale również próba wyszukania „perełek” dla własnych modeli. 
 Jednocześnie znajomość „klasycznych” teorii i nazewnictwa ułatwia komunikację z resztą środowiska.
Podobnie jak w związku partnerskim, jeżeli nie jest to istotne, lepiej wybierać święty spokój aniżeli posiadanie racji .

Zapraszamy. Więcej pod numerem 797 529 802 lub kontakt@psychotronicy.org
wyłącznie indywidualne zajęcia

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu 🙂

Facebook
Twitter