Uwaga! – antypolska propaganda

oraz próba krzewienia ciemnoty i destrukcji w Polsce w imię niemiecko-rosyjskiego sojuszu!

Ostatnio, w tępie szybszym niż koronawirusy, rozprzestrzenia się próba ogłupiania polaków. Sprzyja temu też nie najmądrzejsza, w obliczu faktów, polityka władz.

Pan Harald Thiers jest jednym z tych „apostołów”, którego prawdziwe myślenie i zapewne prawdziwa misja „wymsknęły się” podczas poniższego, robiącego medialną karierę w Polsce, wywiadu. Tłumacz, rozumiejąc problem, usiłuje wygładzić wypowiedź zmieniając jej treść i przekaz. Podajemy właściwe tłumaczenie odzwierciedlające poglądy i myślenie Haralda Thiers, dość umiejętnie nacechowane podprogowym przekazem mającym za cel etablować autodestrukcyjne myślenie i działanie społeczeństwa polskiego.

Cytaty Haralda Thiers:

„Niemcy i Rosjanie genetycznie tymi samymi narodami
białej rasy na Ziemi, którym nie wolno było się zjednoczyć
, a
Polska była zawsze przez ciemne moce jako bufor używana

Ponieważ ciemne moce w Polsce były u władzy tak jak i w Niemczech,
nakazano Polakom, by się niemieckiej sile militarnej (
sojusz NATO?) podporządkowali, bo należy ona do ciemnej mocy.

Tak jak widać, Putin i Trump działają razem pozytywnie (w rozumieniu: robią dobrą robotę!) i z tego powodu mamy wzmożony wpływ ciemnych mocy na Polskę

Poniżej odpowiedni fragment z YouTube od 57:29 do 59:26 (około 2 minuty)

od 57:29 do 59:26 (około 2 minuty)

Dalej Harald Thiers błyszczy swoją kompletną nie znajomością technologi 5G, bo zapewne wiedza ta utrudniłaby mu opowiadanie totalnych głupot, w nadziei, że ciemny lud będzie sam je rozpowiadał i tym samym dawał świadectwo stereotypowi, że Polacy nadają się jedynie do wypasania gęsi, bo najprostszych rzeczy nie są w stanie zrozumieć, by rzeczowo brać udział w jakichkolwiek dyskusjach, na jakikolwiek temat.

Tu dla prządku temat 5G jest jak najbardziej do dyskusji, a najlepszym sposobem na jego zatrzymanie jest nie kupowanie i nie używanie urządzeń generacji 5G. Jeżeli ktoś teraz „nakręca demona” 5G i później będzie używał 5G, to jest jednoznaczne, że jego tak nakręcona „pamięć komórkowa” doprowadzi jego organizm do procesu autodestrukcji. Należy pracować (prawnie uregulować) nad lepszymi, nisko-emisyjnymi (niestety kosztownymi dla operatorów sieci) rozwiązaniami 5G – zamiast gęstości 10 mW/m2 wystarczy 1 mW/m2 dzięki większej ilości nisko-emisyjnych stacji bazowych (masztów). – to tak o 5G, wracamy do manipulowania Polakami przez sojusz rosyjsko-niemiecki reprezentowany przez Haralda Thiersa:

Tu dalsze kurioza Haralda Thiers, które Polacy mają sobie przyswoić

Według Haralda Thiers, korona wirus jest dziełem ciemnych mocy chcących wprowadzić 5G, ale świetliste moce i reprezentujący je Donald Trump wykorzystują to po to, by można było wszystkich lewaków, pedofili, polityków, przestępców wytropić i wytępić, bez sprzeciwu społecznego, bo społeczeństwo pozamykane jest w domach i nie może zaprotestować.
Harald Thiers postuluje dalsze/dłuższe kwarantanny by się cały system złodziejskich koncernów przemysłowych, żywnościowych (bo zatruwają społeczeństwo) zawalił, bo jest w rękach ciemnych mocy, a nikomu kto jest pozytywny, korona wirus i ten cały chaos nie zaszkodzi.

Nadzieją Haralda Thiersa (jak i zapewne Władymira Putina) jest, że ta cała zachodnia gospodarka ciemnej mocy (również Polski) się załamie. „Siły świetliste chcą odstresować ludzi i pokazać, jak dobrze się żyje nie pracując i nie goniąc za pieniądzem” . Celem jest by ludzie „poczuli nowe pole energii„. Poza tym „jeżeli wszyscy ludzie siedzą w domach, można tych przestępców wszystkich aresztować

Według Haralda Thiersa „media były zawsze instrumentem dezinformacji ciemnych mocy i muszą być teraz zniszczone” ku wygodzie świetlistych mocy Putina i Trumpa

Według Haralda Thiersa „siły militarne świetlistych mocy przejmą teraz kontrolę nad światem i można będzie stworzyć nowy porządek świata i nowy system bankowy” – ma on na myśli świetlistość ze wschodu?

Rzeczywiście mamy stan wojny, ale nie kosmitów lecz grup interesów na Ziemi. Niektórym z nich nie w smak rozwój gospodarczy i technologiczny Polski, najchętniej widzieliby granicę niemiecko-rosyjską na Wiśle! – zachęcamy do krytycznego podejścia do wszystkich publikacji, bo spora część z nich, wbrew pozorom, chce nas w przysłowiowy kozi róg zapędzić i wy(korzystać) 🙂

.