Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy mogli przybyć…

…na spotkanie wspomnieniowe o Lucynie Winnickiej i Akademii Życia. Szczególne podziękowania dla Pomysłodawców i Organizatorów spotkania.

Czas Akademii Życia to czas gdzie pojęcia „internet”, „telefon komórkowy” nie istniały nawet w większości powieści fantastyczno-naukowych. Telefon stacjonarny był dla nielicznych, publikowanie czegokolwiek na własną rękę zabronione, a sprowadzane z zagranicy książki i publikacje podlegały cenzurze.

Czas ten wymagał od ludzi zaradności, samoorganizacji, inicjatywy i wzajemnego wspierania się bliskich i przyjaciół.
Ten „diament” ludzkiej natury Lucyna Winnicka pomagała przychodzącym do Jej Akademii Życia znaleźć w sobie i pokazywała, iż warto pracować nad nim by stał się „brylantem” dobrego humoru, zdrowia, dbania o siebie i swoich bliskich.

Świata nie zmieniliśmy. Ale jeśli parę osób poprawiło swoje życie, znalazło cel w życiu, a może prawdziwego przyjaciela, to już warto było. Cieszyliśmy się z każdego kroku jaki się dokonywał. – Jerzy Kiersz.

Obecnie mamy internet i telefony (smartphone) komórkowe. Jeżeli ktoś potrafi je wykorzystywać i, co ważne, podporządkować swoim potrzebom, to ma dostęp do informacji w ilości i jakości o jakiej w czasach Akademii Życia nikomu nawet nie śniło – i o ile niezwykle głęboki w znaczeniu i emocjach może być sms i samemu trudna do uwierzenia jest lista kilkuset znajomych na fejsie, to powraca potrzeba do porozmawiania z kimś na żywo nie tylko „live” i nie tylko o ciekawostkach, ale o tematach głęboko nas interesujących oraz chęć zrobienia czegoś razem w tzw. „realu”.

I w tym aspekcie Akademia Życia powraca, bez charyzmatycznych postaci, bo czas ten już minął, ale z nową duchowością, znowu z „apetytem na lepsze życie” 🙂

3 czerwca 2019 (poniedziałek 16:00)

„Spotkanie wspomnieniowe o Lucynie Winnickiej i Jej Akademii Życia”

na które, razem z nami, serdecznie zapraszają:

Anna Łanczont
Ewa Jabłońska
Grzegorz Brychczyński
Jerzy Kiersz

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.
Tak więc niewiele stoi na przeszkodzie by do nas dotrzeć.
Serdecznie zapraszamy – TU i na naszej stronie kontakt możliwości dojazdu

.